شرکت صنایع فرزانگان زاگرس

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

┼ تعداد افراد آنلاین : 2
┼ کل بازدیدها : 159910
┼ بازدید های امروز : 68
┼ بازدید های دیروز : 83

 

شرکت صنایع فرزانگان زاگرس طی بیش از دو دهه گذشته با کسب تجارب ارزشمند در زمینه پاور الکترونیک و صنایع روشنائی مدرن LED  و تمرکز بر این موضوع، دانش فنیِ استفاده از این تکنولوژی را اکنون در اختیار داشته و در راستای بهینه‌سازی مصرف انرژی و نیاز مصرف‌کنندگان، سبد کاملی از محصولات فوق کم مصرف روشنائیLED  را به بازارهای داخل و خارج ارائه می‌نماید.
علاوه بر صادرات، کیفیت و ضمانت محصولات به‌گونه‌ای است‌ که شرکت‌های معتبر تولیدکننده  صنعت‌روشنائی LEDایران، از اجزاء ساخت این شرکت - LED Driver ها - در تولید خود استفاده می‌کنند. این امر با  تکیه  به  سیستم  تخصصی و حرفه‌ای  در زمینه  تحقیق و طراحی و کنترل  کیفی محقق‌شده است.
به جهت ارتقاء کیفیت و تسهیل صادرات محصولات ، پس از پیگیری‌های فراوان و ارتقاء کیفیت و مشخصات فنی و الکتریکی تولیدات، این شرکت موفق به اخذ استاندارد CE از یکی از معتبرترین شرکت‌های ارئه دهنده گردیده‌است.
همچنین به‌خاطر دارا بودن دانش فنی و طراحی و تولید، کلیه کالاهای تولیدی شرکت صنایع فرزانگان زاگرس اعم از چراغ‌ها و LED Driver ها به‌طور جداگانه دارای شناسه ملی (ایران کد) هستند.
لازم به ذکر است شرکت صنایع فرزانگان زاگرس یکی از اعضای شاخص و ممتاز شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان می‌باشد و متخصصین شرکت در سطوح کارشناسی ارشد و دکترای برق و الکترونیک همواره آمادگی ارائه مشاوره برای انتخاب و کاربرد صحیح محصولات را دارند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
© حقوق کپی برداری برای شرکت صنایع فرزانگان زاگرس محفوظ می باشد . طراحی و برنامه نویسی توسط طراحی و توسعه وب سایت صبا